Iespēja meitenēm vecumā no 14-19 gadiem iemācīties programmēt ar Python

PyGirls с Datorium

Jauniešu programmēšanas skola Datorium sadarbībā ar informāciju tehnoloģiju uzņēmumiem Google и TietoEVRY излучает pyteikšanos Python programmēšanas valodas kursam PyGirls. Šis kurss ir īpaši izstrādāts ar mērķi, lai veicinātu meiteņu iesaisti IT tehnoloģiju apguvē.

«Programmēšana kļūst par vienu no mūsdienu pamatprasmēm un tā noteikti nav domāta tikai puišiem. IKT nozare ļoti gaida meitenes! », Сака Анжела Джафарова jauniešu programmēšanas skolas Datorium vadītāja. “Esam izveidojuši īpašu tiešsaistes programmēšanas kursu PyGirls tikai meitenēm vecumā no 14 - 19 gadiem. 4 menešu garumā meitenes apgūs Python, šobrīd vispopulārāko programmēšanas valodu, un izveidos savas pirmās aplikācijas. Papildus programmēšanas iemaām, meitenes attīstīs savu loģisko domāšanu un apgūs mūsdienīgus digitālos rīkus, lai varētu efektīvi sadarboties savu projektu izstrādē un darboties tasandālināzāti kazakhstan, no darboties tasandālināzāti kartes. Protams, arī pasniedzēja šajā grupā būs sieviete - lai meitenes justos pavisam brīvi un nekautrētos uzdot arī pavisam vienkāršus jautājumus. Pozitīva pasniedzēja ar pieredzi darbā ar jauniešiem iedrošinās un iedvesmos meitenes programmēt un apgūt jaunas digitālās prasmes ».

Datorium sadarbībā ar Google un TietoEVRY nodrošina meitenēm iespēju šo kursu apgūt bezmaksas. Vietu skaits grupā ir ierobežots. Известняйот pieteikumus, priekšroka tiks dota meitenēm no maznodrošinātām un audžu ģimenēm, bārenēm, daudzbērnu ģimenēm vai meitenēm no rajoniem / mazpilsētām. Lai pieteiktos, meitenēm ir jāaizpilda pieteikuma anketa līdz 15. novembrim: https://link.datorium.eu/pygirls-scholarship

Nodarbības notiks tiešsaistē vienu reizi nedēļā - sestdienās no 10:00 līdz 11:30. Lai piedalītos meitenēm ir nepieciešams dators un interneta pieslēgums. Nodarbības sāksies 20. novembrī un tās notiks latviešu valodā.

«Google labprāt atbalsta šo Datorium iniciatīvu, divu iemeslu dēļ. Pirmkārt, mēs redzam, ka sieviešu īpatsvars IKT nozarē Eiropā šobrīd ir tikai 17% * un ir nepieciešami papildus pasākumi dzimuma līdzsvara veicināšanai. Otrkārt, jaunieši ir īpaši svarīga mērķauditorija, jo tieši viņi tuvākajā nākotnē kļūs par aktīviem digitālās globālās ekonomikas dalībniekiem. Jāatzīst, ka Latvijas digitālās ekonomikas un sabiedrības indeksa rādītāji ir zem ES videjā, un jauniešu grupā vecumā no 16-24 gadiem Latvija būtiski atpaliek no Baltijas kaimiņidazī

PyGirls Kursa dalībnieces TIKS arī iesaistītas Datorium Discord сервер сообщества, Kas šobrīd pulcē vairāk Kā 4000 jauniešus ар interesi номинальной programmēšanu ип tehnoloģijām, piedāvājot tiem interesantas diskusijas, Bezmaksas pasākumus, Iespēju sameklēt pirmo prakses ваи Darba vietu, KA arī daudzas Citas aizraujošas iespējas.

Inciatīvu PyGirls atbalsta informāciju un komunikāciju uzņēmumi Google un TietoEVRY.

Google ir globāls multinacionāls informāciju un komunikāciju tehnoloģiju uzņēmums, kas specializējas interneta pakalpojumu un produktu izstrādē.

TietoEVRY ir viens no Baltijā vadošajiem informācijas tehnoloģiju uzņēmumiem ar vairāk nekā 1000 speciālistu lielu komandu, kas specializējas dažādu informācijas sistēmu izveidē.

Поделиться этой записью

Поделиться в facebook
Поделиться в linkedin
Поделиться в twitter
Поделиться в telegram
Поделиться в vk
Поделиться в reddit
Поделиться в pinterest
Поделиться в google
Поделиться в email

Больше, чтобы исследовать

Павасара школа сколотайем
Без категории

Павасара школа 2022

EU Codeweek Pavasara skola 2022 – цифровая образовательная конференция skolotājiem Ikviens skolotājs ir aicināts piedalīties digitālo iemanu konferencē «EU CodeWeek pavasara skola 2022». Конференция

программирование

Я плохо разбираюсь в математике, могу ли я изучить кодирование / программирование?

Краткий ответ: Абсолютно да, я преподавал математику в университетах (в основном математику высшего уровня или так называемое исчисление, где вы изучаете производные, интегралы и дифференциальные уравнения).