Jauniešu iespējas apgūt digitālās prasmes

Подростки учатся программированию

Шис ир pārmai lau laiks, kurā daudz vairāk iegūst tie, кас ātri apgūst jaunas prasmes un ir gatavi mācīties no profesionāļiem, domājot par nākotni un karjeras izaugsmi. Un šis ir arī digitālais laikmets, kurā arvien vairāk cilvēku izmanto tehnoloģijas ne tikai, lai sazinātos ar citiem vai izklaidētos, bet arī lai pilnvērtīgi veiktu savu darbu. Jauniešiem patīk pavadīt laiku digitālajā pasaulē, Bet ir vērts to pavadīt lietderīgi, apgūstot digitālās prasmes, kas nākotnē var palīdzēt labāk pelnīt un nodrošināt stabilitāti.

Kāpēc nepieciešams apgūt digitālās prasmes?

Pieaugot tehnoloģiju nozīmei, mainās arī prasmju kopums, kas nepieciešams sekmīgam darbam. Šobrīd svarīgas ir digitālās prasmes, kas auj efektīvi strādāt ar jaunajām tehnoloģijām un rīkiem. Ir laiks arvien nopietnāk attīstīt jauniešos prasmes, kas būs nepieciešamas nākotnes digitālajām profesijām.

Kā liecina Eiropas Cedefop pētījums (DOI: 10.2801 / 159395), jau šobrīd digitālās prasmes ir pamats veiksmīgai darba pienākumu veikšanai 67% profesiju, bet daudzos citos amatos savas digitālās prasmes ir nepārtraukti nepieciešams paaugstināt.

Digitālās prasmes ļauj efektīvi strādāt ar jaunajām tehnoloģijām un rīkiem, radīt aplikācijas, veidot lietotnes, kas risina un uzlabo virkni processu gan globālā un valsts līmenībīš

Apgūstot, kā pielietot digitālās prasmes un programmēšanu, jaunietis sev nodrošina stableu pamatu savai izaugsmei.

Kādus ieguvums sniedz šo prasmju apgūšana?

IT speciālisti ir un būs oti pieprasīti darba tirgū.

Apgūstot digitālās programmēšanas prasmes, tas sniedz virkni ieguvumu: iespēju labi pelnīt (vienas no lielākajām algām Eiropā), starptautiskas darba iespējas jau skolas vecumā, karjezīzurās elastarās.

Turklāt programmēšanas uzsākšana agrā vecumā atver jauniešu Potenciālu un attīsta virkni citu prasmju: spēju patstāvīgi meklēt risinājumu, uzmanības noturību, lisko domāšurlībasi

Iegūtās prasmes un zināšanas noder arī ikdienā skolā - jaunietis spēj labāk sevi prezentēt, efektīvāk pielieto digitālos rīkus, uzlabo angļu valodu.

Tehnoloģiju nozīme arvien pieaug, tāpēc, izvēloties apgūt digitālās prasmes, jaunieši sev nodrošina veiksmīgu pamatu sekmīgam darbam. Turklāt apgūtās IT prasmes dod iespēju uzsākt darbu jau skolas vecumā!

Кад jāsāk apgūt un kādas priekšzināšanas ir svarīgas?

Tehnoloģiju lietojums bērniem sākas arvien agrāk, taču tas, ka bērns lieto telefonu un datoru, pavada daudz laika tehnoloģiju pasaulē, vēl nenozīmē, ka viņam ir attīstītas digāmesālē. Ir būtiska atšķirība starp tehnoloģiju patērētāju un izstrādātāju, kas spēj pielietot tehnoloģiskos risinājumus un radīt jaunus produktus, realizēt jaunas idejas.

Šobrīd pieejamie kursi piedāvā gan robotikas un datorikas nodarbības mazākiem bērniem № 6-7, gadu vecuma, gan arī programmēšanas nodarbības, ko ieteicams uzsākt jau no labusi

Svarīgs faktors ir arī angļu valodas zināšanas, jo programmēšanas un tehnoloģiju Industrijas darba valoda ir tieši angļu. Парсвара виши мачибу материали, документация, термини ун форуми ир пиеджами англу валода, тапец узсакт мацитиес ЭТО ун дигиталас иеманас без паматзинашанам ангļу валода бус даудз. Taču sākumā ir pilnīgi pietiekami spēt saprast valodu vienkāršā sarunvalodas līmenī. Paralēli mācību processā, jau apgūstot programmēšanu un digitālās prasmes, uzlabojas arī angļu valodas zināšanas.

Kur apgūt digitālās prasmes?

Ir pieejamas vairākas iespējas, tāpēc vecākiem jāspēj izvēlēties labāko saviem bērniem, lai netiek pazaudēta interese, bet tieši otrādi parādīts to plāšais pielietopijas pielietojasi pašis pielietojasi teš Jaunietis kļūst par digitālā produktu radītāju, nevis tikai pasīvs lietotājs kā agrāk.

Internetā ir pieejami daudz bezmaksas resursi, ar ko noteikti var sākt mācīties. Taču jāņem vērā, ка не visi resursi ir kvalitatīvi un nav arī iespēja pajautāt pasniedzējam palīdzību vai iegūt atbildes uz saviem jautājumiem. Šī metode ļoti labi der tiem, kam jau ir kādas pamata zināšanas un pieredze patstāvīgi mācīties, bet tā nebūs piemērota iesācējiem, jo īpaši jauniešiem, kad vēl ar ko saidrskt.

Cita iespēja, piedalīties īpaši izstrādātos kursos. Var izdalīt kursus bērniem un jauniešiem, kur atšķiras gan nodarbību veids, gan virziens, kas tiek apgūst. Ja bērniem nodarbības vairāk ir spēļu veidā, kas attīsta loģisko pomāšanu un trenē lietu secību, tad jauniešiem ir svarīgi izvēlēties nodarbības, kurās izstrālādus izvēlēties nodarbības, kurās izstrālālās izvēlēties nodarbības, kurās izstrālālā

Izvēloties labākos kursus savam bērnam digitālo prasmju un programmēšanas apguvei, svarīgi pievērst uzmanību vairākām būtiskām lietām: skolas mērķim, mācību programmai, veidammeziedasi

Mēs Datorium piedāvājam speciāli jauniešiem izstrādātus programmēšanas kursus. Nodarbības notiek online vidē, izmantojot modernu mācību platformu, kas ļauj ērti komunicēt un iesaistīt jauniešus. Pasniedzēji ir nozares profesionāli un tiek īpaši sagatavoti, lai mācību process jauniešiem ir aizraujošs un interesants. Datorium apmācību ļoti būtiska daļa ir aktīvas studentu savstarpējas komunikācijas un komandas darba veicināšana, un kursu laikā pakāpeniski sagatavo jauniešus uzsākt savu IT karjeru. Datorium mērķis ir audzēkņu sasniegumi, lai pēc kursu pabeigšanas viņi spēj pielietot digitālās un programmēšanas prasmes un ir gatavi veiksmīgai karjeras vai sava start-up uzsākšanai.

Поделиться этой записью

Поделиться в facebook
Поделиться в linkedin
Поделиться в twitter
Поделиться в telegram
Поделиться в vk
Поделиться в reddit
Поделиться в pinterest
Поделиться в google
Поделиться в email

Больше, чтобы исследовать

программирование

Я плохо разбираюсь в математике, могу ли я изучить кодирование / программирование?

Краткий ответ: Абсолютно да, я преподавал математику в университетах (в основном математику высшего уровня или так называемое исчисление, где вы изучаете производные, интегралы и дифференциальные уравнения).