Python'un Programlama Programları için 14-19 numaralı gadiem iemācīties

Datorium ile PyGirls

Jauniešu programmēšanas skola Datorium sadarbībībā ar informāciju tehnoloģiju uzņēmumiem Google ve TietoEVRY izsludina pieteikšanos Python programmēšanas valodas kursam PyGirls. Bu çeviri, IT tehnoloşiju apguvē'nın bilgisine tabidir.

“Programmēšana kļūst par vienu no mūsdienu pamatprasmēm un tā noteikti nav domāta tikai puišiem. IKT nozare ļoti gaida meitenes!”, saka Anžela Džafarova jauniešu programmēšanas skolas Datorium vadītāja. “Esam izveidojuši īpašu tiešsaistes programmēšanas kursu PyGirls tikai meitenēm vecumā no 14 – 19 gadiem. 4 mēnešu garumā meitenes apgūs Python, šobrīd vispopulārāko programmēšanas valodu, un izveidos savas pirmās aplikācijas. Papildus programları iemaņām, meitenes attīs savu loģisko domāšanu un apgūs mūsdienīgus digitalos rīkus, lai varētu efektīvi sadarboties savu projektu izstrādē un darboties attālināti, ēk. Protams, arī pasniedzēja šajā grupā bus sieviete – lai meitenes justos pavisam brīvi un nekautrētos uzdot arī pavisam vienkāršus jautājumus. Pozitīva pasniedzēja ar pieredzi darbā ar jauniešiem iedrošinās un iedvesmos meitenes programmēt un apgūt jaunas digitālās prasmes.”

Datorium sadarbībā ar Google un TietoEVRY nodrošina meitenēm iespēju šo kursu apgūt bezmaksas. Vietu skaits grupā ir ierobežots. Izvērtējot pieteikumus, priekšroka tiks dota meitenēm no maznodrošinātām un audžu ģimenēm, bārenēm, daudzbērnu Ģimenēm vai meitenēm no rajoniem/mazpilsētām. Lai pieteiktos, meitenēm ir jaaizpilda pieteikuma anketi līdz 15. kasım: https://link.datorium.eu/pygirls-scholarship

Nodarbības notiks tiešsaistē vienu reizi nedēļā – sestdienās no 10:00 līdz 11:30. İnternetteki tüm veriler için geçerlidir. Nodarbības sāksies 20. novembrī un tās notiks latviešu valodā.

“Google labprāt atbalsta šo Datorium iniciatīvu, divu iemeslu dēļ. Pirmkārt, mēs redzam, ka sieviešu īpatsvars IKT nozarē Eiropā šobrīd ir tikai 17%* ve nepieciešami papildus pasākumi dzimuma līdzsvara veicināšanai. Otrkārt, jaunieši ir īpaši svarīga mērķauditorija, jo tieši viņi tuvākajā nākotnē kļūs par aktīviem digitālās globālās ekonomikas dalībniekiem. Jāatzīst, ka Latvijas digitālās ekonomikas un sabiedrības indeksa rādītāji ir zem ES videjā , un jauniešu grupā vecumā no 16-24 gadiem Latvija būtiski atpaliek no Baltijas kaimiņiem, Google skaītītājātītāzītātīzātītārīmā, skītājātītātītāi.

PyGirls kursa dalībnieces Tiks Ari iesaistītas Datorium Discord sunucu topluluk, kaş šobrīd Pulce fazla kā 4000 jauniešus, interesi par programmēšanu un tehnoloģijām ar piedāvājot Tiem interesantas diskusijas, bezmaksas pasākumus, iespēju sameklēt pirmo prakses vai Çal vietu, kā ARI daudzas citas aizraujošas iespējas.

Inciatīvu PyGirls atbalsta informāciju un komunikāciju uzņēmumi Google un TietoEVRY.

Google ir globals multinacionals informāciju ve komunikāciju tehnoloģiju uzņēmums, kas specializējas interneta pakalpojumu un produktu izstrādē.

TietoEVRY ir viens no Baltijā vadošajiem informācijas tehnoloşiju uzņēmumiem ve vairāk nekā 1000 speciālistu lielu komandu, özel kaslar dažādu informācijas sistēmu izveidē.

Bu gönderiyi paylaş

facebook üzerinde paylaş
linkedin üzerinde paylaş
twitter üzerinde paylaş
telegram üzerinde paylaş
vk üzerinde paylaş
reddit üzerinde paylaş
pinterest üzerinde paylaş
google üzerinde paylaş
email üzerinde paylaş

Keşfedilecek Daha Fazlası